Gimtadienio sveikinimai seneliui

Trumpi gimtadienio sveikinimai seneliui

Su gimtadieniu, seneli! Linkiu tau nepaprastai stiprios sveikatos, kuri lydėtų tave ilgus ir laimingus metus.

***

Su gimtadieniu, geriausias seneli pasaulyje! Linkiu tau ilgo džiaugsmingo gyvenimo ir nuostabių akimirkų jame.

***

Šiandien yra tavo diena, seneli! Tebūnie ji kupina meilės ir nuostabių akimirkų su šeima. Su gimtadieniu!

***

Gimtadienio proga noriu padėkoti už visą tavo meilę ir rūpestį. Linkiu geros sveikatos, daug gražių akimirkų bei nuoširdžių  šventinių sveikinimų!

***

Brangus seneli, noriu tave pasveikinti gimtadienio proga! Lai tavo gyvenimo kelionėje tave  lydi stipri sveikata, sėkmė ir laimė.

***

Geriausi gimtadienio linkėjimai, brangus seneli! Linkiu ilgo ir laimingo gyvenimo.Branginu ir apkabinu.

***

Seneli, sveikinu tave su gimtadieniu! Linkiu ištvermės, sveikatos ir neįkainojamų akimirkų su artimaisiais.

***

Seneli, gimtadienio dieną siunčiu tau geriausius linkėjimus ir oro bučinį! Tebūnie tavo sveikata  stipri, o ateinantys metai džiaugsmingi!

Linksmi gimtadienio sveikinimai seneliui

Šiandien yra diena, kuri tau  šypsosi. Būk šio gimtadienio superžvaigždė – švytėk ir džiugink aplinkinius savo šiluma bei spindesiu!

Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų šviesus ir spalvingas tarsi gimtadienio gėlių puokštė, o nuotaika pakylėtų aukštyn į dangų lyg gimtadienio balionai!

Ir, brangus seneli, nebijok vis labiau pečius užgulančių metų naštos, nes senatvė yra tarsi vynas- kuo senesnis, tuo skanesnis!

***

Tu, mano brangus seneli, esi tarsi gyva legenda su savo nuostabiais pasakojimais ir nepakartojamu humoru. Tavo juokas skamba kaip muzika, o linksmos istorijos liejasi tarsi iš gausybės rago. Šiandien tavo šypsena mums yra didžiausias turtas.

Linkiu tau nuostabaus gimtadienio, pilno smagumo, šypsenų ir geros nuotaikos! Tegul šiandien kiekviena akimirka  būna kaip geriausia dovana, o kiekvienas sveikinimas teatneša širdžiai šilumą ir džiaugsmą.

***

Brangus seneli, tu esi lyg saulė mūsų gyvenime- nuolat spinduliuojanti šilumą ir šviesą. Šiandien norime tau atiduoti tiek pat meilės ir dėmesio, kiek tu kiekvieną dieną skiri mums. Tavo juokas lyg vaistai nuo visų rūpesčių, o tavo patarimai padeda įveikti sunkiausius sunkumus.

Šiandien pamiršk visus rūpesčius ir leisk artimiesiems apgobti tave šiluma ir meile.

Tegul šis gimtadienis būna pilnas juoko, šokių ir nepakartojamų linksmybių.

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai seneliui

Šiandien norime padėkoti už tavo meilę, supratimą ir visą tai, ką padarei dėl mūsų. Tau priklauso ne tik geriausi gyvenimo metai, bet ir mūsų širdys, kurias užkariavai savo švelniu juoku, atvirumu ir nuoširdumu.

Mes visi gerbiame tave ne tik dėl to, ką esi pasiekęs gyvenime, bet ir už tą nuostabią meilę, kurią skiri kiekvienam iš mūsų. Tu esi mūsų herojus, kurį mylime ne tik šiandien, bet kiekvieną dieną.

Linkime tau ne tik ilgų ir laimingų metų, bet ir dar daug gražių gyvenimo akimirkų. Sveikiname, seneli, tave gimtadienio proga!

***

Šiandien yra ypatinga diena – tavo gimtadienis, kurį švenčiame su džiaugsmu ir meile širdyje. Šia proga norime tave kuo nuoširdžiausiai pasveikinti ir priminti, kad  esi didžiulis mūsų šeimos išminties šaltinis, kurio vandenį vertiname kur kas labiau nei lietų vertina ištroškusi dykuma. Tavo gyvenimo patirtis, mylinti širdis ir nuoširdumas mums yra neįkainojami. Esi šeimos rūpintojas, suteikiantis mums saugumo ir šilumos. Tavo neišsenkantis gerumas yra tarsi dovana, kuri mus daro stipresniais ir geresniais žmonėmis.

Seneli, linkiu tau visko, ko širdis geidžia – daug gražių akimirkų, sveikatos, meilės ir laimės. Šiandien yra tavo diena, todėl leisk sau pabūti šventės karaliumi. Mylime tave ir esame nepaprastai dėkingi, kad esi šalia mūsų ne tik šiandien, bet ir  kiekvieną dieną.

Prasmingi sveikinimai seneliui

Seneli, sveikinu su nuostabia švente – tavo gimtadieniu! Per tavo gyvenimą metai sukaupė daug patirties, meilės ir gėrio.

Šiandien yra diena, kai visi norime susirinkti ir pasakyti tau, kokia didelė vertybė esi mums visiems. Tavo gyvenimo patirtis ir išmintis, kurią skiri mums kasdien yra neįkainojami turtai. Esi lyg gerai brandintas vynas – laikas padarė tave tik dar geresniu ir skanesniu.

Linkiu tau daug laimės, juoko, meilės ir visko, ko tik širdis geidžia. Tegul kiekviena diena būna pilna naujų įspūdžių ir džiaugsmo. Ačiū už tai, kad esi toks nuostabus senelis ir visada esi šalia.

Gimtadienio atvirukai seneliui

Pasidalinkite
Jums gali patikti:
Gimtadienio sveikinimai dukrai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai dukrai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai dukrai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dukrai4…

Gimtadienio sveikinimai vaikui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai vaikui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai vaikui3 Juokingi gimtadienio sveikinimai vaikui4…

Gimtadienio sveikinimai kolegei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai kolegei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai kolegei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai kolegei4…

Gimtadienio sveikinimai broliui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai broliui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai broliui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai broliui4…

Gimtadienio sveikinimai mergaitei

Brangioji, šiandien yra diena, kai visa aplinka švenčia tavo unikalumą. Tegul tavo širdį…

Gimtadienio sveikinimai moteriai

Tegul žvaigždės šviečia tavo kelyje, o saulės spinduliai šildo  širdį net šalčiausiais metų…

Gimtadienio sveikinimai vaikinui

Tegul kiekvienas žingsnis atveria naujas galimybes, kurios te praturtina tavo gyvenimą neįkainojamais prisiminimais….

Gimtadienio sveikinimai močiutei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai močiutei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai močiutei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai močiutei4…

Gimtadienio sveikinimai tėčiui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai tėčiui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai tėčiui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai tėčiui4…

Gimtadienio sveikinimai seseriai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai seseriai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai seseriai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai seseriai4…

Sveikinimai su gimtadieniu žmonai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai žmonai2 Romantiški sveikinimai su gimtadieniu žmonai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai…

Gimtadienio sveikinimai dėdei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai dėdei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai dėdei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dėdei4…

Sveikinimai su gimtadieniu merginai

Šią ypatingą dieną noriu palinkėti, kad kiekvienas tavo žingsnis būtų kupinas džiaugsmo, o…

Gimtadienio sveikinimai vyrams

Ypatingam žmogui reikia palinkėti ypatingų dalykų: tegul tavo gyvenimo kelyje būna tik nuostabūs…

Gimtadienio sveikinimai mamai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai mamai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai mamai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai mamai4…

Gimtadienio sveikinimai berniukui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai berniukui2 Linksmi sveikinimai su gimtadieniu berniukui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai…