Gimtadienio sveikinimai tėčiui

Trumpi gimtadienio sveikinimai tėčiui

Brangus tėti, gimtadienio proga noriu padėkoti tau už visą tą meilę ir pastangas, kurias skiri mums globoti ir mylėti. Linkiu tau nuostabaus jubiliejaus!

***

Tėti, linkiu tau nepaprasto gimtadienio, pilno džiugesio ir malonių akimirkų su šeima bei draugais!

***

Tegul šis gimtadienis tau atneša daug smagumo ir nepamirštamų akimirkų, o ateinantys metai būna kupini laimės ir sėkmės.

***

Su didele meile ir pagarba linkiu tau, tėti, viso to, ko tik tu trokšti šiame gyvenime. Gimtadienio proga dalinkis visu tuo, kas tau brangu su artimais žmonėmis!

***

Su gimtadieniu, tėti! Tegul ši diena būna pilna juoko, meilės ir malonių staigmenų, kurios užpildytų tavo širdį.

***

Tėti, šiandien yra viena nuostabiausių dienų- tavo gimtadienis! Linkiu tau stiprios sveikatos, pasiekimų darbe, šansų gyvenime, laimės kasdienybėje.

***

Brangus tėveli, gimtadienio proga noriu tau palinkėti ne tik sveikatos, bet ir daugybę linksmų akimirkų bei nepakartojamo laiko su artimaisiais!

Linksmi gimtadienio sveikinimai tėčiui

Linkiu tau išskirtinio gimtadienio, apipinto šypsenomis ir neišdildomomis akimirkomis! Tegul ši diena tau dovanoja ne tik malonumus ir dovanas, bet ir šilumą, meilę bei gyvenimo džiaugsmą.

Tėti, tavo buvimas mūsų šeimoje yra tarsi saulė – ryški, šilta ir neeilinė. Tavo energingumas ir meilė sklinda kaip gimtadienio žvakių šviesa, suteikdama kiekvienai dienai ypatingumo.

Šia gimtadienio proga noriu tau nuoširdžiai palinkėti, kad visi gyvenimo etapai būtų pilni iššūkių ir aplinkinių pagarbos. Tu ne tik šventės karalius, bet ir ypatingas žmogus, kuriam priklauso viskas, kas geriausia.

Linkiu tau linksmai atšvęsti gimtadienį mylinčių žmonių apsuptyje. Tegul ši diena tau atneša gausybę džiaugsmo, pakylėdama tavo širdį lyg šventinį balioną į dangų.

***

Tėveli, linkiu tau atrasti dar daugiau priežasčių juoktis, nes juokas – geriausias vaistas nuo visų ligų. Kasdien surask ką nors, kas suteikia tau laimės- tiesiog išmok džiaugtis smulkmenomis. Tegul tavo nuotaika visada būna ryški ir spalvota tarsi gimtadienio balionai.

Lai ši diena būna pilna linksmybių, žavesio, audringo jaudulio ir pozityvumo. Padaryk ją nepaprastą, pasidalindamas su aplinkiniais šypsena ir gerumu.

***

Gimtadienio proga noriu tau pasakyti ne tik tai, kaip stipriai tave myliu, bet ir padėkoti už viską, ką esi man suteikęs šiame gyvenime. Tavo patarimai, palaikymas ir nuoširdumas man yra nepakeičiami. Gyvenimas su tavimi yra tarsi vienas didelis nuotykis, kuris kasdien nusidažo vis kitomis spalvomis.

Tebūnie ši diena pilna juoko, meilės ir gražių staigmenų. Linkiu tau daug energijos, sveikatos ir dar daugiau nepaprastų akimirkų su savo šeima. Būk laimingas ir sveikas, tėveli!

***

Sveikinu tave, tėti,  su gimtadieniu! Linkiu ne tik nuostabių dovanų, bet ir gausybės staigmenų! Tegul ši diena būna pripildyta linksmybių, lai šypsosi širdis iš laimės. Ačiū, kad esi toks nuostabus tėtis! Džiaugiuosi galėdamas šiandien švęsti kartu su tavimi. Tegul ateinantys metai būna kupini sėkmės, sveikatos ir be galo daug pasiekimų!

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai tėčiui

Gimtadienio proga noriu išreikšti didelę padėką už visą tavo globą, patarimus ir nuoširdumą, kuriais daliniesi su mumis kiekvieną dieną. Tu esi ne tik tėvas, bet ir puikus draugas. Linkiu tau ištvermės, geros sveikatos ir daug nuostabių akimirkų šiame gyvenime. Tegul ši diena būna kupina šypsenų, šilumos ir nuostabių staigmenų. Sveikinu su gimtadieniu, geriausias tėti pasaulyje!

***

Ačiū tau už tavo meilę, ištikimybę ir paramą. Už tai, kad mokai mane gyventi dorai, mylėti karštai, siekti tikslų su aistra. Dėkoju už visas tas neįkainojamas akimirkas, kuomet kartu juokaudavome arba tiesiog sėdėdavome tyloje, suprasdami vienas kitą be žodžių.

Šiandien yra tavo diena, todėl leisk sau mėgautis kiekviena akimirka. Linkiu tau daug energijos, sveikatos, laimės ir dar daug metų, kupinų nuotykių bei laimingų prisiminimų.

***

Mielas tėveli, šiandien noriu kartu su tavimi linksmai atšvęsti tavo gimtadienį! Tu esi ne tik puikus tėtis, bet ir nuostabus žmogus, kurį labai gerbiu ir myliu. Nuoširdžiai džiaukis šia diena, tegul širdis tavo skleidžia šilumą bei laimę. Linkiu tau daug energijos, sveikatos ir daug  nepakartojamų akimirkų!

***

Brangus tėti, šios ypatingos dienos proga noriu tau padėkoti už viską, ką mums kasdien suteiki- nuolatinį palaikymą, supratimą ir meilę. Gimtadienis yra ne tik šventė, bet ir proga prisiminti, koks nuostabus žmogus tu esi.

Tebūnie ši diena kupina šypsenų, džiaugsmo ir ypatingos nuotaikos. Linkiu tau tik pačių geriausių dalykų gyvenime – puikios sveikatos, sėkmės darbuose ir dar daug šiltų akimirkų drauge.

***

Mylimas tėti, šią ypatingą dieną noriu tau padėkoti už viską, ką esi man davęs- meilę, supratimą, palaikymą, paramą, padrąsinimą ir šilumą. Be galo tai vertinu ir branginu. Tu esi ne tik puikus tėtis, bet ir geriausias mano draugas.

Linkiu tau šią dieną daug džiaugsmo ir širdį šildančių akimirkų. Tegul ateinantys metai būna kupini pasiekimų, laimės ir sėkmės. Tu esi nepaprastas ir ypatingas žmogus, o aš esu be galo laimingas, turėdamas tokį tėtį kaip tu. Myliu!

Prasmingi sveikinimai tėčiui

Šią ypatingą dieną noriu pasakyti kaip tave myliu ir koks dėkingas esu už viską. Tu man esi pavyzdys to, kaip reikia teisingai ir dorai gyventi. Tik tavo dėka suprantu, kas yra tikra šeimos vienybė ir santarvė.

Gimtadienis yra ne tik proga švęsti, bet ir metas padėkoti tau už visą tą neįkainojamą pagalbą ir pamokas. Tavo meilė ir auklėjimas padarė mane stipresniu ir geresniu žmogumi. Esu be galo dėkingas už tai.

Linkiu tau ne tik nuostabaus gimtadienio šventės, bet daug laimės, sveikatos ir vidinės ramybės ateinančiais metais. Tu esi mano gyvenimo mokytojas, ir aš didžiuojuosi turėdama tokį išskirtinį tėtį.

***  

Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, kaip didžiuojuosi turėdama tokį išskirtinį tėvą. Tavo gyvenimo patirtis, išmintis ir gera širdis mane nuolat įkvepia ir moko. Ačiū, kad esi ne tik tėvas, bet ir mokytojas, draugas bei autoritetas.

Tegul ši diena tau atneša ne tik džiaugsmo, bet ir ramybės. Linkiu tau gyventi su meile, siekti savo svajonių ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Didžiuojuosi būdamas tavo vaiku ir be galo myliu. Su gimtadieniu!

***

Gimtadienio proga noriu išreikšti didelį dėkingumą už tavo išmintį, kantrybę ir supratimą. Tu esi ne tik puikus tėtis, bet ir nuostabus pavyzdys, kuriuo stengiuosi sekti. Tavo žinios, supratingumas ir nepakeičiamos šeimos vertybės yra neįkainojama dovana.

Linkiu tau ne tik šiandien, bet ir visada būti laimingam bei patirti nuostabių akimirkų su artimaisiais. Noriu,  jog žinotum, kad visada būsi mylimas, suprastas ir palaikomas. Tebūnie ateinantys metai kupini džiaugsmo, laimės ir sėkmės.

Gimtadienio atvirukai tėčiui

Pasidalinkite
Jums gali patikti:
Gimtadienio sveikinimai dukrai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai dukrai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai dukrai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dukrai4…

Gimtadienio sveikinimai vaikui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai vaikui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai vaikui3 Juokingi gimtadienio sveikinimai vaikui4…

Gimtadienio sveikinimai kolegei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai kolegei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai kolegei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai kolegei4…

Gimtadienio sveikinimai broliui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai broliui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai broliui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai broliui4…

Gimtadienio sveikinimai mergaitei

Brangioji, šiandien yra diena, kai visa aplinka švenčia tavo unikalumą. Tegul tavo širdį…

Gimtadienio sveikinimai moteriai

Tegul žvaigždės šviečia tavo kelyje, o saulės spinduliai šildo  širdį net šalčiausiais metų…

Gimtadienio sveikinimai vaikinui

Tegul kiekvienas žingsnis atveria naujas galimybes, kurios te praturtina tavo gyvenimą neįkainojamais prisiminimais….

Gimtadienio sveikinimai močiutei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai močiutei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai močiutei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai močiutei4…

Gimtadienio sveikinimai seneliui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai seneliui2 Linksmi gimtadienio sveikinimai seneliui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai seneliui4…

Gimtadienio sveikinimai seseriai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai seseriai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai seseriai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai seseriai4…

Sveikinimai su gimtadieniu žmonai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai žmonai2 Romantiški sveikinimai su gimtadieniu žmonai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai…

Gimtadienio sveikinimai dėdei

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai dėdei2 Linksmi gimtadienio sveikinimai dėdei3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dėdei4…

Sveikinimai su gimtadieniu merginai

Šią ypatingą dieną noriu palinkėti, kad kiekvienas tavo žingsnis būtų kupinas džiaugsmo, o…

Gimtadienio sveikinimai vyrams

Ypatingam žmogui reikia palinkėti ypatingų dalykų: tegul tavo gyvenimo kelyje būna tik nuostabūs…

Gimtadienio sveikinimai mamai

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai mamai2 Linksmi gimtadienio sveikinimai mamai3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai mamai4…

Gimtadienio sveikinimai berniukui

1 Trumpi gimtadienio sveikinimai berniukui2 Linksmi sveikinimai su gimtadieniu berniukui3 Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai…